Tüm Matbaa Baskı Ürünleri

5 adet
98,00 TL
+KDV
100 adet
113,00 TL
+KDV
10 adet
399,00 TL
+KDV

Matbaa ve Baskı İhtiyaçlarınız İçin Bidolubaskı

Matbaa; çeşitli baskı teknikleri kullanılarak çeşitli materyallere yapılan baskı çalışmalarını ve bu baskılı materyallerin çoğaltılmasını kapsar. Geçmişi çok eskilere dayanan matbaa aradan geçen yüz yıllarda sürekli olarak gelişmiş ve değişmiştir. Farklı teknolojilerin hayatımıza dahil olmasıyla artık baskı yapılabilen materyal sayısı, baskı maliyetleri, baskı hızı ve baskı kalitesi gibi pek çok konuda ciddi ilerlemeler kaydedildi. Günümüzde ise matbaacılığın en kayda değer gelişmesi ise pek çok sektörde olduğu gibi online alışveriş imkanının hayatımıza girişi olarak düşünülebilir.

Online matbaa; tüm baskı ihtiyaçlarınız için fiziki olarak yer değiştirmenize gerek kalmadan, tek bir noktadan yüzlerce baskı ürününü sipariş edebilmenize imkan veren sistemdir. Yıllardır geleneksel süreçlere sahip olan matbaacılık sektörü online matbaa ile birlikte müşterilere farklı imkanlar sunuyor. Uygun fiyat, kolaylık, güvenli alışveriş, kalite garantisi, iyi hizmet garantisi, ücretsiz kargo, kredi kartına taksit gibi pek çok imkan online matbaa ile birlikte hayatımıza girmiştir.

Matbaa Baskı Ürünleri

Matbaa baskı ürünleri denildiğinde ilk akla gelen ürünler; kartvizit, el ilanı, broşür, afiş, etiket, takvim, ajanda, Amerikan servis gibi kağıt ürünleridir. Ancak bu ürünlerin yanı sıra; kupa bardak, baskılı kalem, bez çanta, powerbank gibi baskılı promosyon ürünleri de matbaacılık sektöründe kağıt ürünleri kadar yer kaplar. Tüm matbaa baskı ürünlere ele alındığında yüzlerce ürün listelenebilir. Durum böyle olunca da geleneksel bir matbaanın bu kadar fazla ürün çeşidini hem de uygun fiyatlı olarak müşterilerine sunması mümkün olamıyor. Online matbaada ise tüm bu ürünlere uygun fiyatlarla kolayca ulaşmak mümkün.

Kartvizitler

Matbaa dendiğinde ilk akla gelen baskı ürünü haliyle en çok kullanılan ürün olan kartvizittir. İş dünyasında faaliyet gösteren her firmanın, neredeyse tüm çalışanları için kullandığı bir ürün olan kartvizit bir matbaanın olmazsa olmaz ürünüdür. Her sektörden firma tarafından kullanılan bir ürün olmasından ötürü pek çok farklı kartvizit çeşidi bulunmaktadır. Sıvama Kartvizit, Kabartma Laklı Kartvizit, PVC Kaplı Kartvizit, Kare Kartvizit, Şeffaf Kartvizit, Kraft Kartvizit, Takvimli Kartvizit, Katlamalı Kartvizit, Tuale Fantazi Kartvizit ve Standar Kartvizit bu çeşitlerden bazılarıdır.

Kağıt Baskı Ürünleri

Matbaa insanların aklında hep kağıt ile eşleşen bir terim olarak yer etmiştir. Bunun sebebi geçmişten bugüne matbaanın genellikle hep kağıt ürünlerine baskı yapmak için kullanılmasıdır. Her tür kağıda neredeyse her ölçüde baskı yapılmasına imkan veren teknolojilerin gelişmesi ile ürün çeşitliliği de bu paralelde artmıştır. El İlanı, Broşür, Etiket, Afiş, Amerikan Servis, Cepli Dosya, Antetli Kağıt, Zarf, Katalog, Takvim ve Insert kağıt baskı ürünleri dendiğinde akla gelen ürünlerden sadece küçük bir kısmıdır.

Baskılı Promosyon Ürünleri

Promosyon ürünleri firmaların müşteri ve çalışanlarına hediye etmek için kullandıkları baskı ürünleridir. Konu hediye olunca yüzlerce baskı ürününün bu kategoride yer alabileceğini tahmin edebilirsiniz. Hal böyle olunca çeşitlilik ve uygun fiyat bu alanda firmaların en çok aradığı özellik oluyor. Bidolubaskı bu anlamda markalara çok geniş bir ürün yelpazesini uygun fiyatlarla sunuyor. Baskılı Kupa Bardak, Promosyon Kalem, Karton Çanta, Küp Bloknot, Powerbank ve Ham Bez Çanta bu alanda en çok tercih edilen promosyon ürünleridir.

Restoranlar İçin Matbaa Baskı Ürünleri

Restoranlar düzenli baskı ihtiyacı olan firmalar olduklarından baskı ürünlerini düzenli olarak bir firmadan uygun fiyatlarla almaya gayret ederler. Bunu başarabildiklerinde restoranlar hem maliyetten fazlasıyla kar etmiş hem de iş yükünden ciddi ölçüde tasarruf etmiş olurlar. Diğer taraftan restoranların baskılı ürün ihtiyaçları; Amerikan Servis, Islak Mendil, Baskılı Ketçap, Baskılı Peçete, Bardak Altlığı, El İlanı, Kürdan Bayrak, Menü Baskı, Magnet gibi onlarca farklı çeşitten oluştuğundan, tüm bu baskı ürünlerini tek bir noktadan uygun fiyatlarla temin etmek sadece online matbaa sisteminde mümkün olmaktadır.

Reklam – Tanıtım Ürünleri

Reklam, firmaların daha fazla müşteriye ulaşmaları, daha fazla satış yapmaları dolayısıyla da büyümeleri için şarttır. Reklam yapmanın ise farklı mecralar için farklı metotları vardır. Markaların iç ve dış mekanlarda reklamlarını yapmak için kullandıkları yöntemlerden en önemlisi ise baskılı materyallerin kullanımıdır. Kuşe Sticker, Afiş / Poster, Broşür, El İlanı, Insert, Bayrak Baskı, Roll-up, Branda, Billboard, X Banner, Foreks benzeri ürünler markaların tanıtım amaçlı kullandıkları ürünlerden bazılarıdır.

Kurumsal Baskı Ürünleri

Firmalar markalarını inşa etmek ve var olan marka değerlerini artırmak için kurumsal baskı ürünlerini kullanırlar. Şirketlerin genel işleyişlerinde kullanılan kağıt ürünlerin markanın logosuyla basılı olarak kullanılmasını kapsayan kurumsal kimlik baskı ürünlerini Bidolubaskı’da uygun fiyatlı olarak bulabilirsiniz. Antetli Kağıt, Cepli Dosya, Kartvizit, Karton Sunum Dosyası, Diplomat Zarf, Katalog, Personel Yaka Kartı, Kaşe firmalar tarafından sıklıkla kullanılan kurumsal baskı ürünlerindendir.